Wyróżnienie dla dr inż. Marity McPhillips za rozwój innowacyjności | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-07-04

Wyróżnienie dla dr inż. Marity McPhillips za rozwój innowacyjności

Marita
Zdjęcia: Joanna Szakoła
28 czerwca podczas Gali Finałowej Konkursu „Jaskółki Przedsiębiorczości" organizowanym przez Gdańsk Tech Startup School dr inż. Marita McPhillips otrzymała z rąk Prorektora ds. umiędzynarodowienia i innowacji prof. Janusza Nieznańskiego wyróżnienie za „wkład w rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości na Politechnice Gdańskiej". 

Dr inż. Marita McPhillips od początku istnienia programu brała aktywny udział w inicjatywach realizowanych w ramach Gdansk Tech Startup School (GTS2). Udział ten wyrażał się m.in.:

  • w pełnieniu roli ambasadora GTS2 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii,
  • w pracach komisji konkursowych kolejnych edycji programów Startup School One (SS1) i Startup School Two (SS2),
  • w aktywnym wspieraniu procesu rekrutacji zespołów startupowych, aplikujących do ww. programów
  • w merytorycznym wspieraniu zespołów startupowych, biorących udział w w ww.programach, poprzez pełnienie funkcji opiekuna merytorycznego wybranych zespołów,
  • w udziale w wydarzeniach Demo Day w charakterze jurora konkursu. 

Ponadto dr inż. McPhillips była także aktywnie zaangażowana w strategiczne planowanie wydarzenia Hackaton FarU, które odbyło się na Politechnice Gdańskiej w 2024 oraz brała udział w charakterze eksperta podczas wydarzenia wspierając uczestników wiedzą i wskazówkami. 

86 wyświetleń