Spotkanie z JM Rektorem prof. dr hab. inż. Krzysztofem Wilde | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-19

Spotkanie z JM Rektorem prof. dr hab. inż. Krzysztofem Wilde

spotkanie
Zdjęcia: Joanna Szakoła / PG
W dniu 11 lipca 2024 roku JM Rektor prof. dr hab. inż. Krzysztof Wilde, Dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomii dr hab. Małgorzata Gawrycka, prof. uczelni oraz Prodziekan ds. Nauki, dr hab. inż. Tomasz Korol, prof. uczelni spotkali się z członkami Rady Wydziału oraz Rady Dziedziny Naukowej Nauki Społeczne urzędującymi w kadencji w latach 2020-2024.

Podczas zebrania Pani Dziekan przedstawiła plany na kolejną kadencję wynikające z obowiązującej strategii Uczelni i Wydziału na lata 2020-2030. Zgodnie z przedstawioną wizją, Wydział zamierza kontynuować doskonalenie jakości badań naukowych, umiędzynarodowienie, podniesienie jakości kształcenia, umocnienie relacji z otoczeniem, wzmocnienie sprawności organizacyjnej oraz modernizację infrastruktury. Ważnym kierunkiem działań jest intensyfikacja współpracy z biznesem, przemysłem i innymi instytucjami badawczymi.

Tego dnia odbyło się również ostatnie posiedzenia Rady Wydziału oraz Rady Dziedziny w Kadencji 2020-2024. Podczas tych posiedzeń podziękowano wszystkim członkom za zaangażowanie i aktywność.

Pełna fotogaleria