Spotkanie z przedstawicielami Berufliche Hochschule z Hamburga | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-08

Spotkanie z przedstawicielami Berufliche Hochschule z Hamburga

1
W dniu 2 lipca br. gościliśmy na naszym Wydziale przedstawicieli Berufliche Hochschule z Hamburga (BHH), w tym profesora Joachima Kiedrowskiego prorektora ds. studiów i nauczania.

Z Berufliche Hochschule z Hamburga (BHH) Wydział Zarządzania i Ekonomii PG od wielu lat współpracuje w ramach projektów międzynarodowych współfinansowanych ze środków Baltic Sea Region Programme oraz Erasmus+. Aktualnie w projekcie "BA&VET-Establishing greater permeability between vocational and highere ducation by developing and implementing dual bachelor's degree programs with integrated continuing vocational education programs".

Już w październiku w ramach wizyty studyjnej nasz wydział odwiedzi 12 studentów Berufliche Hochschule z Hamburga (BHH). Szczegóły tej wizyty oraz możliwości jeszcze szerszej przyszłej współpracy z gośćmi z Hamburga omawiały dr hab. Magdalena Olczyk, prof. uczelni oraz dr inż. Anita Richert-Kaźmierska.