Dr hab. inż. Krzysztof Leja, prof. uczelni powołany do Zespołu Doradczego | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-26

Dr hab. inż. Krzysztof Leja, prof. uczelni powołany do Zespołu Doradczego

Krzysztof Leja
Z przyjemnością informujemy, że dr hab. inż. Krzysztof Leja prof. uczelni został powołany przez Ministra Nauki Dariusza Wieczorka do Zespołu Doradczego ds. Programów Społeczna Odpowiedzialność Nauki oraz Społeczna Odpowiedzialność Nauki II, a także działalności upowszechniającej naukę.

Do głównych zadań Zespołu Doradczego należy merytoryczna ocena wniosków o finansowanie projektów, ocena raportów rocznych i końcowych, a także opiniowanie wniosków o zmiany umów zawartych w związku z przyznaniem środków finansowych. Praca w zespole umożliwia wsparcie innowacyjnych projektów, które mają realny wpływ na rozwój nauki i jej społecznej odpowiedzialności.

Więcej informacji o programach można znaleźć na stronie ministerstwa pod poniższymi linkami:

Społeczna odpowiedzialność nauki

Społeczna odpowiedzialność nauki II