Igrzyska Olimpijskie w Paryżu z dr hab. Krystianem Zawadzkim, prof. uczelni | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-07-18

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu z dr hab. Krystianem Zawadzkim, prof. uczelni

Krystian Zawadzki
Dr hab. Krystian Zawadzki, prof uczelni, członek Polskiej Akademii Olimpijskiej będzie uczestnikiem wydarzeń sportowych na zbliżających się Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Zapraszamy do śledzenia emocjonującej relacji.

Profesor Zawadzki jako ekspert w dziedzinie finansów i sportu, od lat angażuje się w analizę sportowych wydarzeń pod kątem organizacyjnym oraz sportowym. W trakcie igrzysk będzie miał możliwość przyjrzenia się z bliska rywalizacji polskich sportowców na największej arenie świata. W związku z tym w ramach kanału sportowo-naukowego na YouTube udostępnione zostaną relacje z wybranych rozgrywek i otoczki Olimpiady.

Kanał Sport3

Przy współpracy z producentem kanału przygotowany został krótki film promocyjny zatytułowany: This summer somewhere in Paris...

Trzymamy kciuki za białoczerwonych na bieżniach i parkietach oraz za naszego korespondenta za mikrofonem i kamerą.