Zaproszenie na konferencję IT MANAGER OF TOMORROW | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-06-11

Zaproszenie na konferencję IT MANAGER OF TOMORROW

it manager
Zapraszamy studentów i studentki do udziału w konferencji ITMT 2024, która odbędzie się 17-20 czerwca w Gdyni. W ramach zaproszenia dostępne są Bilety Visitor, które uprawniają do skorzystania z programu merytorycznego wydarzenia. Zgłoszenia są przyjmowane do 13 czerwca 2024. Uczestnictwo w wydarzeniu daje szanse na nawiązywanie cennych kontaktów w branży technologicznej.

Do czego będziesz mieć dostęp?

Zdobywaj wiedzę i rozwijaj się z nami Możesz uczestniczyć we wszystkich merytorycznych punktach programu na następujących scenach: scena Duża, scena Nowa, scena Warszawa i Conlea Zone. Agenda konferencji

Rozmawiaj i poszerzaj swoje horyzonty na Strefie Partnerskiej. Sprawdź, co Partnerzy ITMT przygotowali dla Ciebie. Spotkaj się, porozmawiaj, nawiąż kontakty. Skorzystaj z możliwości rozwoju. W ITMT Town będziecie mógł zakupić lunch w strefie gastronomicznej, odpocząć i odwiedzić punkty CSR ITMT.

Aby się zgłosić, wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Przywództwo, technologia i biznes

To hasła, które będą odmieniane przez wszystkie przypadki na scenie IT Manager of Tomorrow. Konferencja co roku przyciąga do Gdyni niemal 1000 liderów i liderek z branży IT. Wśród pierwszych prelegentów są między innymi: Rafał Brzoska (InPost), Wojciech Wolny (Euvic S.A.), Rafał Sonik (przedsiębiorca, kierowca rajdowy), przedstawiciele polskich i międzynarodowych korporacji: Spotify, mBank, ABB, Żabka. Inspirujący mówcy spoza branży IT m.in. Łukasz „Knopek” Konopka (lektor), Dominik Juszczyk (sędzia koszykówki).

Ważna informacja

Bilet Visitor jest dostępny dla studentów do 26 roku życia z ważnymi legitymacjami studenckimi (lub uczniowskimi), które zostaną zweryfikowane przy odprawie.

Zastrzegamy, że przesłanie formularza nie jest równoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa. Powiadomienie o zaakceptowaniu zgłoszenia zostanie wysłane przed wydarzeniem drogą mailową. Zgłoszenia są przyjmowane do 13 czerwca 2024 lub do wyczerpania puli biletów Visitor.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.itmtconf.com.

63 wyświetleń