Dr hab. inż. Małgorzata Zięba, prof. uczelni mianowana prezydentką IAKM | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-06-10

Dr hab. inż. Małgorzata Zięba, prof. uczelni mianowana prezydentką IAKM

Małgorzata Zięba
Miło nam poinformować, że dr hab. inż. Małgorzata Zięba, prof. uczelni została wybrana prezydentką International Association for Knowledge Management (IAKM) na kadencję w latach 2024-2026.

Wraz z prof. Ziębą członkami zarządu zostali uznani badacze w obszarze zarządzania wiedzą z całego świata w tym: prof. Alexeis Garcia-Perez (wice-prezdent, Wielka Brytania), prof. Aino Kianto (wice-prezdent, Finlandia), prof. Eric Tsui (wice-prezdent, Hong Kong), prof. Ettore Bolisani (Włochy), prof. Constantin Bratianu (Rumunia), prof. Delio Ignatio Castaneda (Kolumbia), dr. Florian Kragulj (Austria), prof. Aurora Martinez-Martinez (Hiszpania) oraz prof. Elena-Madalina Vatamanescu (Rumunia).

Więcej informacji na temat IAKM można znaleźć na stronie organizacji.