„Mały Browar na dużym rynku”, spotkanie Za kulisami biznesu, 6 czerwca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-05-24

„Mały Browar na dużym rynku”, spotkanie Za kulisami biznesu, 6 czerwca

Marek Skrętny
6 czerwca (czwartek) w godzinach 10.00-11.00 w sali 007 budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy ul. Traugutta 79 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Za kulisami biznesu”.

Tym razem będziemy gościć Pana Marka Skrętnego – Dyrektora Marketingu i Rozwoju w Browarze Amber Sp. z o.o. na spotkaniu pod tytułem „Mały Browar na dużym rynku”. Poświęcone będzie ono tematyce rewolucji piwnej w Polsce i na świecie oraz największym wyzwaniom i osiągnięciom branży. Posłuchamy również o skutecznych działaniach marketingowych podejmowanych przez Browar Amber, takich jak:

• segmentacja oferty,
  • badania i zagospodarowywanie nisz,
  • działania PR,
  • konkursy piwne i oceny konsumenckie.

Serdecznie zapraszamy Studentów i Pracowników uczelni.

Organizatorem wydarzenia jest dr hab. Edyta Gołąb-Andrzejak, prof. PG z Katedry Marketingu.