Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości dla studentów, doktorantów i uczniów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-05-13

Konkurs Jaskółki Przedsiębiorczości dla studentów, doktorantów i uczniów

jaskółki
14 maja rozpocznie się nabór wniosków do konkursu Jaskółki Przedsiębiorczości organizowanego przez Gdańsk Tech Startup School (GTS2) na Politechnice Gdańskiej. Do udziału zapraszamy studentów i doktorantów Politechniki Gdańskiej, jak również uczniów szkół ponadpodstawowych, współpracujących z PG.

Jaskółki Przedsiębiorczości to konkurs, który rozwija kreatywność, wspiera rozwój innowacyjności i przedsiębiorczości (I&P) oraz inspiruje społeczność Politechniki Gdańskiej do wykorzystania sztucznej inteligencji w procesie tworzenia rozwiązań innowacyjnych oraz przedsiębiorczych.

Konkurs polega na opracowaniu zarysu koncepcji produktu lub usługi o charakterze innowacyjnym w formie kanwy propozycji wartości i zgłoszenie jej poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Zespoły, które dojdą do etapu finałowego, zaprezentują swoje projekty w formie krótkiej prezentacji podczas gali na Politechnice Gdańskiej i powalczą o nagrody finansowe oraz rzeczowe.

Gra terenowa na terenie kampusu PG potrwa od 14 maja do 5 czerwca. 

Dodatkowe informacje:

31 wyświetleń