Data dodania: 2024-04-08
Ze świata Lean z Isao Yoshino z Toyoty, 11 kwietnia
![lean](https://pg.edu.pl/files/zie/styles/aktualnosci_pelny/public/2024-04/Kopia%20NOWE%20Aktualno%C5%9Bci%20www%20-%202024-03-04T170628.535_0_0.jpg?itok=MpsS8i9E)
Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Ze świata Lean pt. „Characteristics of Successful Business Style Japan and USA”.
Spotkanie odbędzie się 11 kwietnia o godz. 11:30 online na platformie MS Teams.
Tym razem Isao Yoshino, wieloletni manager w Toyota, dokona porównania stylów zarządzania Toyoty i managerów świata Zachodu. Będziemy mogli się przyjrzeć nie tylko porównaniom, ale przede wszystkim zrozumieć źródła takiego, a nie innego stylu zarządzania Toyoty.
Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie, w którym możemy zajrzeć w głąb tego co niewidoczne w Toyocie i zastanowić się nad tym co jest nam – ludziom zachodniego świata – potrzebne, by tworzyć przedsiębiorstwa zarządzane w duchu lean management.
162 wyświetleń