Wakacyjny staż 2024 dla studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-04-16

Wakacyjny staż 2024 dla studentów i absolwentów Politechniki Gdańskiej

staż
Miasto Gdańsk po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w projekcie „Wakacyjny Staż”. Do 26 kwietnia br. trwa przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja uczestników. Tegoroczna edycja projektu oferuje 200 miejsc stażowych, które zostały ufundowane przez renomowane firmy i instytucje publiczne, w tym przez Politechnikę Gdańską.

Udział w projekcie „Wakacyjny Staż” pozwala młodym ludziom postawić pierwsze kroki na drodze do kariery zawodowej i zdobyć praktyczne umiejętności oraz cenne doświadczenie.

Aby wziąć udział w projekcie, należy do 26 kwietnia 2024 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na oficjalnej stronie Wakacyjnego Stażu.

Staż w ramach projektu trwa co najmniej miesiąc, w terminie od 1 lipca do 30 września, a dokładny harmonogram jest ustalany indywidualnie z fundatorem stażu. Laureaci projektu otrzymują gwarancję wynagrodzenia w wysokości minimum 2900 zł brutto za miesiąc pracy.

Projekt „Wakacyjny Staż” ma na celu nie tylko umożliwienie młodym ludziom zdobycia praktyki zawodowej, ale także wspieranie firm i instytucji w pozyskaniu odpowiednich kandydatów do pracy.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin projektu

46 wyświetleń