Uroczystość wręczenia dyplomów - podsumowanie | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-04-17

Uroczystość wręczenia dyplomów - podsumowanie

z
fot. Joanna Szakoła
W dniu 11 kwietnia 2024 r. w auli Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów. Była to wyjątkowa chwila dla absolwentów studiów I i II stopnia, którzy z dumą przyjęli swoje zasłużone dyplomy.

Uroczystość zgromadziła Studentów wraz z osobami towarzyszącymi, Radę Wydziału, Wykładowców, Promotorów, Recenzentów jak i wielu Gości, którzy chcieli dzielić ten wyjątkowy moment z Absolwentami.

Ceremonia rozpoczęła się od powitania Gości przez Dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomii, dr hab. Małgorzatę Gawrycką, prof. PG oraz przez Prorektora ds. Kształcenia, dr hab. inż. Mariusza Kaczmarka, prof. PG. Dziekan Wydziału serdecznie przywitała wszystkich obecnych i złożyła gratulacje Absolwentom z okazji osiągnięcia tego ważnego etapu w ich życiu. 

Kolejnym ważnym momentem uroczystości było przemówienie Absolwenta Wydziału ZiE Pawła Tarnowskiego, który z pasji do żeglarstwa i windsurfingu został Wicemistrzem świata w olimpijskiej klasie iQFoil. Jest mistrzem Europy, zdobywcą złotych medali Pucharów Świata. Wielokrotnym mistrzem Polski oraz reprezentantem Polski na Igrzyska Olimpijskich w Paryżu 2024.

Najważniejszym elementem uroczystości było wręczenie dyplomów Absolwentom studiów I i II stopnia. Każdy z Absolwentów otrzymał swój dyplom z rąk Dziekan WZiE oraz Prorektora ds. Kształcenia PG. 

Fotogaleria

153 wyświetleń