Zgłoszenia na Thomas L. Saaty Decision-Making Hackathon | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-05

Zgłoszenia na Thomas L. Saaty Decision-Making Hackathon

hackaton
W dniach 17-19 maja 2024 r. odbędzie się T. L. Saaty Decision-Making Hackathon – wydarzenie organizowane w formie on-line, w ramach 22nd International Congress on Economics, Finance, and Management (ICEFM2024) Lima, Peru.

To już drugi Hackathon, w którym przewidziany jest udział studentów naszego Wydziału. W poprzednim Hackathonie, w ramach w wydarzeniu wzięli udział: Pani Zofia Rybak i Pan Mateusz Kupniewski.

Hackathon organizowany jest przez Creative Decision Foundation (USA) i organizatorów ICEFM2024, a jego głównym celem jest wspieranie współpracy międzykulturowej, innowacyjnego myślenia i tworzenia praktycznych rozwiązań dla wyzwań otoczenia społeczno-gospodarczego. W tym roku głównym wątkiem przewodnim Hackathonu będzie „Inteligentna mobilność na rzecz zrównoważonej Limy”. Ważnym elementem Hackathonu jest szkolenie AHP/ANP organizowane przez Creative Decision Foundation (USA), oferowane bezpłatnie uczestnikom.

Do udziału w powyższym wydarzeniu zapraszamy przede wszystkim studentów studiów magisterskich i MBA.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu w zakresie podejmowania decyzji dla liderów, wystawione przez Creative Decisions Foundation. Ponadto zwycięskie zespoły mogą liczyć na nagrodę finansową i możliwość zaprezentowania swoich rozwiązań podczas konferencji ICEFM2024.

Szczegóły dotyczące Hackathonu znajdują się pod linkiem oraz na stronie CDF

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z dr hab. inż. Anną Lis, prof. uczelni, anna.lis@pg.edu.pl.