„Za Kulisami Biznesu” spotkanie z dyrektorką Marketingu w firmie Maurisse Sp. z o.o. | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-02

Za kulisami biznesu
Dnia 9 kwietnia b.r. (wtorek) w godzinach 10.00-11.00 w sali 107 budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej przy ul. Traugutta 79 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Za kulisami biznesu”.

Tym razem będziemy gościć na Wydziale Panią Sylwię Szęda-Figueras – DyrektorkęMarketingu w firmie Maurisse Sp. z o.o.  Spotkanie będzie poświęcone tematyce internacjonalizacji firmy Maurisse Sp. z o.o., a w szczególności jednej z marek produktowych Selfie Project, która jest obecna na ponad 30. rynkach zagranicznych. Poza Europą są to m.in.: Arabia Saudyjska, Tunezja czy Jordania, Nigeria, Paragwaj czy też Liban.

Serdecznie zapraszamy Studentów i Pracowników Wydziału!

Organizatorem wydarzenia jest dr hab. Edyta Gołąb-Andrzejak, prof. PG z Katedry Marketingu. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim.