Reprezentacja WZiE na targach edukacyjnych EDU OFF SHORE WIND | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-24

Reprezentacja WZiE na targach edukacyjnych EDU OFF SHORE WIND

offshore
W dniach 5 – 6 marca 2024 w Gdańsku odbyły się 2. edukacyjne targi EDU OFF SHORE WIND. Reprezentacja naszego Wydziału wzięła aktywny udział w tym wydarzeniu, w tym zorganizowała warsztat dydaktyczny pt. Detektywi „Muda”. Jak osiągać efektywność w działaniu poprzez eliminowane marnotrawstwa i cieszyć się sukcesami?

Warsztaty odbyły się 6. Marca w Centrum Hevelianum. Ich celem było rozwijanie uniwersalnych kompetencji XXI wieku poszukiwanych przez najlepszych pracodawców wykorzystując Lean Thinking. W warsztatach wzięło udział 50 uczniów ze szkół podstawowych w Gdańsku.

Warsztat prowadziła: dr inż. Ewa Marjańska – trenerka Lean, jurorka w Fundacji Lean Education, członkini Stowarzyszenia Lean Management Polska, nauczycielka akademicka/ adiunkt na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.