Ogólnopolska Konferencja Naukowa Problemy Gospodarki Światowej, 24 maja | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-15

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Problemy Gospodarki Światowej, 24 maja

KONFERENCJA
Zapraszamy serdecznie na krajową konferencję naukową pod hasłem „Problemy gospodarki światowej”, która odbędzie się 24 maja 2024 roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 w Nowej Sali Rady Wydziału. Organizatorami wydarzenia są: Koło Naukowe Ekonomii, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Toruniu oraz Koło Naukowe Finansów i Bankowości „PROFIT” WZiE.

Konferencja jest adresowana zarówno do studentów, jak i naukowców zainteresowanych tematyką ekonomiczną. Uczestnicy będą mieli możliwość czynnego i biernego udziału w wydarzeniu. Wystąpienia mogą być prowadzone zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Tematyka konferencji obejmować będzie, między innymi:

• Wyzwania dla współczesnej gospodarki
  • Technologie i innowacje w gospodarce
  • Polityka gospodarcza
  • Zrównoważony rozwój
  • Globalizacja i handel międzynarodowy
  • Finanse publiczne i prywatne
  • Przedsiębiorczość i rozwój regionalny
  • Edukacja ekonomiczna

Osoby zainteresowane będą miały szansę opublikowania swojego artykułu naukowego, który będzie dotyczył tematyki poruszonej podczas wystąpienia na konferencji.

Strona konferencji