Dodatkowe finansowanie na wyjazd Erasmus+ dla studentów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-04-15

Dodatkowe finansowanie na wyjazd Erasmus+ dla studentów

erasmus
Drodzy Studenci i Studentki, wyjazd na studia za granicą to jedno z najbardziej rozwijających doświadczeń, jakie możecie przeżyć studiując. Wyjazd na program Erasmus+ niesie ze sobą wiele zalet: możecie zdobyć międzynarodowe doświadczenie, poznać ludzi z różnych państw i kultur, czy też podszlifować język. Wiąże się to też z pewnymi wydatkami. Dlatego dzięki współpracy Uczelni z Santander Bank Polska możecie uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe.
Dla kogo?

W ramach tej inicjatywy 20 studentów naszej uczelni, którzy będą beneficjentami programu Erasmus+ otrzyma dodatkowe wsparcie finansowe od Banku w kwocie 2 500 zł.

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w rekrutacji, wypełnij formularz aplikacyjny do 19 kwietnia 2024 dostępny tutaj.

Ważne terminy
  • do 19 kwietnia 2024 r. wyślij aplikację.
  • 14 czerwca 2024 r. ogłosimy zwycięzców.
  • jeśli będziesz w gronie zwycięzców, będziesz mieć 7 dni na zaakceptowanie przyznanego stypendium.

Szczegóły programu, regulamin i formularz aplikacyjny znajdują się na platformie edukacyjnej oraz na stronie internetowej Centrum Współpracy Międzynarodowej PG

Zapraszamy do aplikowania.