22 kwietnia rusza nabór do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-04-08

22 kwietnia rusza nabór do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej

pg
22 kwietnia rusza nabór do Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej. Przyjmowanie aplikacji w elektronicznym systemie rekrutacyjnym potrwa do 13 maja (poniedziałek), do godz. 11:00. Wszystkie dokumenty wymagane w procesie rekrutacji należy załączyć do swojej aplikacji w formie skanów.

Po raz pierwszy kandydaci skorzystają z nowego elektronicznego systemu rekrutacyjnego PG, który został stworzony przez pracowników Centrum Usług Informatycznych PG (CUI) we współpracy z biurem Szkoły Doktorskiej.

UWAGA! W dniach 1-3.05.2024 biuro nie będzie przyjmować dokumentów i odpowiadać na maile -> długi weekend.

Udział w rekrutacji do Szkoły Doktorskiej wiąże się z obowiązkiem wniesienia jednorazowej i bezzwrotnej opłaty rekrutacyjnej płatnej na konto wskazane w systemie rekrutacyjnym. Dla naboru standardowego jest to kwota – 300 PLN.


Przed przystąpieniem do rekrutacji kandydat powinien zapoznać się z całą zawartością zakładki Kandydaci, oraz opublikowanymi podstawami prawnymi:

Więcej informacji można znaleźć w zakładce Rekrutacja standardowa na r.a. 2024/2025, gdzie zamieszczony został szczegółowy harmonogram rekrutacji z wszystkimi datami granicznymi, których kandydat powinien przestrzegać, a także w zakładce Przebieg rekrutacji, gdzie krok po kroku wyjaśniamy cały proces i podkreślamy najważniejsze informacje, a także prezentujemy listy potencjalnych promotorów. W zakresie obiegu aplikacji w systemie odsyłamy kandydatów do instrukcji, która będzie na bieżącą aktualizowana.

Do zobaczenia!

Więcej informacji

57 wyświetleń