Wyniki ankietyzacji za semestr zimowy 2023/2024 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-27

Wyniki ankietyzacji za semestr zimowy 2023/2024

ankiety
Zakończyła się studencka ankieta oceny nauczyciela, która prowadzona była w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024.

Ankietyzacja rozpoczęła się w drugiej połowie grudnia (a w przypadku semestru 7 w połowie listopada) ubiegłego roku i trwała do 5 marca 2024 r. Po jej zakończeniu Centrum Analiz Strategicznych PG przygotowało szczegółowe analizy uzyskanych wyników. Zestawienia przygotowane przez CAS zostały przekazane do władz uczelni, wydziałów oraz centrów dydaktycznych Politechniki Gdańskiej.

Każdy nauczyciel akademicki ma możliwość wglądu w swoje wyniki ankietyzacji w systemie MojaPG w module Nauczyciel.

Ankietyzacja objęła 1273 nauczycieli akademickich. Poziom zwrotności ankiet wśród studentów wszystkich wydziałów wyniósł ponad 49%.

Wyniki na stronie CAS PG