Sukcesy studentów WZiE w unihokeju | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-22

Sukcesy studentów WZiE w unihokeju

unihokej
Fot. Piotr Ludwichowski
Męska drużyna JohnnyBros Olimpia Osowa Gdańsk po raz pierwszy w historii awansowała do fazy play-off i walczy o medale!

W składzie możemy zobaczyć aż sześciu zawodników sekcji unihokeja Politechnika Gdańska: Mateusza Miszewskiego (Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa), Michała Ząbkiewicza (Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Przemysława Brząkała (WIMiO), Adriana Bukowskiego (Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej PG), Szymona Paszkiewicza (Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki PG) oraz Leszka Samsona (WIMiO).

Kobieca drużyna osowskich unihokeistek, w której skład wchodzą Weronika Grądzka (WFTiMS) oraz Marta Bieniasz-Krzywiec (WZiE), w weekend odniosła kolejne zwycięstwo i prowadzi w tabeli, mając tym samym szanse na obronę tytułu Mistrza Polski.

Życzymy naszym zawodnikom sukcesów w nadchodzących zmaganiach, w szczególności w zbliżającym się turnieju półfinałowym AMP w unihokeju.