Seminarium LeanHE Polska | Zapraszamy 24-25.06.2024 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2024-03-22

Seminarium LeanHE Polska | Zapraszamy 24-25.06.2024

LHE
Drodzy Lean'owicze i fani nieustannego doskonalenia, Z przyjemnością informujemy, że XI seminarium Lean Higher Education Polska odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2024 na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej. Tym razem pod hasłem: Dobre praktyki, Lean Management, Lean Transformation, Lean Toolboox.       

Hasło nie jest przypadkowe — planujemy nie tylko wymianę dobrych praktyk, ale również utworzenie Księgi Dobrych Praktyk. Chcemy by drogi do Waszych sukcesów, stały się również wskazówkami dla tych, którzy są jeszcze na początku drogi.

Dlatego zapraszamy na seminarium nie tylko w roli uczestnika, ale również:

  1. W roli prelegenta (15 min wystąpienie w jednym z bloków: Lean Management, Lean Transformation, Lean Toolbox)
  2. W roli twórcy Dobrej Praktyki (w jednej z kategorii: Lean Management, Lean Transformation, Lean Toolbox)

Jeśli nie możecie Państwo do nas dołączyć na seminarium, ale macie w zanadrzu Dobrą Praktykę, którą chcecie się podzielić – opublikujemy ją bezpłatnie w Księdze Dobrych Praktyk dla LeanHE.

Drugiego dnia seminarium zapraszamy na warsztaty. Czeka na Was 6 warsztatów do wyboru. Możesz wziąć udział w 3 z nich lub w 1 grze symulacyjnej. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Co dalej?
  1. Zapisz się na seminarium, dokonaj opłaty i wybierz warsztaty – już nie możemy się doczekać na spotkanie z Tobą!
  2. Podziel się informacją o naszym seminarium i Księdze Dobrych Praktyk dla LeanHE z innymi fanami ciągłego doskonalenia. Niech nasza społeczność LeanHE Poland rośnie i nas rozwija!

 
269 wyświetleń