Inżynierskie Targi Pracy 2024, 6-7 marca | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-04

Inżynierskie Targi Pracy 2024, 6-7 marca

targi
Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk zaprasza na XV, jubileuszową edycję Inżynierskich Targów Pracy, które odbędą się w dniach 6 i 7 marca na dziedzińcach w Gmachu Głównym PG.

Inżynierskie Targi Pracy to projekt corocznie realizowany w murach Politechniki Gdańskiej. Podczas targów studenci mają okazję porozmawiać z przedstawicielami wielu firm inżynieryjnych, oferujących stałe zatrudnienie, praktyki oraz staże. Targi umożliwiają studentom pierwszy poważny kontakt z pracodawcą oraz uławiają podjęcie decyzji dotyczących zatrudnienia.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 6 i 7 marca w godz. 9.00-15.00.

Na targach pojawi się kilkadziesiąt firma a wśród nich kilka specjalnie z myślą o studentach WZiE:

• PWC
  • INVEST