Grant EUROPIUM dla dr Michała Tomczaka | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-03-12

Grant EUROPIUM dla dr Michała Tomczaka

EUROPIUM
Dr Michał Tomczak uzyskał grant EUROPIUM (IDUB) zatytułowany „Trendy w technologii cyfrowej wspierające inicjatywy związane z neuroróżnorodnością w elastycznych formach pracy”, w ramach którego odbędzie kilkutygodniowy staż w dwóch renomowanych uniwersytetach w Australii: Curtin University oraz University of Western Australia.

Agenda pobytu obejmuje m.in. współpracę badawczą z Curtin Autism Research Group (CARG), którą kieruje prof. Sonya Girdler. Jest to wiodąca na świecie grupa badawcza zajmująca się tematyką włączania osób z autyzmem do pracy. Wspólne badania dotyczyć będą rozszerzenia modelu Job-Demands Resources na pracowników w spektrum autyzmu pracujących zdalnie. Dr Tomczak wygłosi również wykład w ramach prestiżowego wydarzenia: 'University of Western Australia Business School Seminar Series' na specjalne zaproszenie dra Josepha Carpini, koordynatora cyklu seminariów.

Więcej na temat programu EUROPIUM