Studia podyplomowe „Zamówienia publiczne” na Politechnice Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-23

Studia podyplomowe „Zamówienia publiczne” na Politechnice Gdańskiej

news
Zamówienia publiczne to dla wielu firm doskonały sposób na pozyskanie wartościowych zleceń. Zapraszamy na studia podyplomowe, dzięki którym dowiecie się jak przygotować i przeprowadzić postępowania o ich udzielenie. Na zajęciach przedstawiona zostanie zarówno perspektywa zamawiającego jak i wykonawcy. Studia przeznaczone są również dla osób zajmujących się kontrolą przebiegu procesu zamówień w przedsiębiorstwach.

Pani Dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG, dr hab. Małgorzata Gawrycka, prof. uczelni, a zarazem kierownik kierunku serdecznie zaprasza  Zachęcam Państwa do udziału w 19 już edycji popularnych studiów podyplomowych pn. »Zamówienia publiczne« na Politechnice Gdańskiej. Nasze zajęcia prowadzone są przez wykładowców, specjalistów i praktyków z dużym doświadczeniem, a ich wiedza i przeżycia są dla uczestników bezcenne. Na zajęciach nie ma nudy, naszą specjalnością są liczne analizy przypadków na podstawie prawdziwych sytuacji i problemów do rozwiązania. Ważne jest też to, że na bieżąco uaktualniamy program studiów z uwzględnieniem najnowszych zmian w ustawodawstwie”.

W programie:

• MŚP a zamówienia publiczne
  • Podstawy finansów publicznych
  • Wstęp do zamówień publicznych – cele, funkcje, rynek zamówień publicznych i innowacje
  • Elementy prawa cywilnego i handlowego
  • Umowy o zamówienia publiczne i ich realizacja
  • Partnerstwo Publiczno-Prywatne (PPP)
  • Akty wykonawcze do Prawa zamówień publicznych
  • Zamówienia publiczne w UE
  • Naruszenie dyscypliny finansów  publicznych
  • Kontrola zamówień publicznych
  • Zamówienia do 130 000 PLN
  • Konstruowanie specyfikacji warunków zamówienia
  • Przygotowanie i prowadzenie postępowania – warsztaty – szacowanie wartości, opis przedmiotu zamówienia, tryby, warunki umowy
  • Przygotowanie i prowadzenie postępowania – warsztaty- badanie ofert dokumentów podmiotowych i przedmiotowych,  procedura od otwarcia do wyboru wykonawcy
  • Przygotowanie i prowadzenie postępowania – warsztaty kryteria ofert
  • Środki ochrony prawnej
  • Ubieganie się o udzielenie zamówienia – warsztaty
  • Organizacja obsługi zamówień publicznych i zabezpieczenia finansowe
  • Podstawy prawa budowlanego i kosztorysowania
  • Zrównoważone zamówienia publiczne
  • „Zielone” zamówienia publiczne
  • Zamówienia sektorowe
  • Weryfikacja elektronicznych podpisów w zamówieniach publicznych zgodnie z wymogami UE
Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe na WZiE?
  • Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają, wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach zamówień publicznych.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez Politechnikę Gdańską.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!

Aplikuj