Studia podyplomowe z Rachunkowości i finansów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-12

Studia podyplomowe z Rachunkowości i finansów

studia
Szukasz stabilnego zawodu, który jest potrzebny w każdej organizacji? A może prowadzisz własną firmę i masz na głowie sprawy rachunkowe, które spędzają sen z powiek? Zapraszamy na studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej. Prawo podatkowe, analiza finansowa, zobowiązania podatkowe to tylko wybrane tematy, które poruszymy na zajęciach. Nasi prowadzący stawiają na praktykę i życiowe przykłady.

Prof. dr hab. Ewa Grzegorzewska-Mischka kierownik studiów wraz z prowadzącymi, serdecznie zapraszają na kolejną edycję tego perspektywicznego i popularnego kierunku. W programie:

• zarządzanie finansami przedsiębiorstw
  • prawo podatkowe materialne, sprawozdawczość podatkowa
  • zobowiązania podatkowe
  • rachunkowość przedsiębiorstw
  • sprawozdawczość i rewizja finansowa
  • rachunek kosztów
  • analiza finansowa firmy
  • rachunkowość podatkowa
  • ryczałtowe formy opodatkowania działalności gospodarczej
Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe na WZiE?
  • Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają, wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach zarządzania w kulturze.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez Politechnikę Gdańską.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!