Spotkanie z Seniorami z gminy Kolbudy | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-02-14

Spotkanie z Seniorami z gminy Kolbudy

seniorzy
W dniu 9.02.2024 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG gościliśmy Seniorów z gminy Kolbudy z placówek wsparcia dziennego prowadzonych przez Gdańską Fundację "I Ty Możesz Wszystko".

W ramach spotkania Seniorzy mieli okazję porozmawiać z dr inż. Ewą Mazurek-Krasodomską o kwestiach bezpieczeństwa transakcji finansowych i cyberbezpieczeństwa oraz z dr inż. Anitą Richert-Kaźmierską o tym, jak rozpoznawać metody oddziaływania na klientów w ramach tzw. visual merchandising.

Po wykładach Seniorzy zwiedzili najciekawsze miejsca Kampusu PG z Panem mgr Dariuszem Kortasem - przewodnikiem z Sekcji Historycznej PG.

Dla wielu z gości – poza walorami edukacyjnymi – wizyta miała charakter sentymentalny. Niektórzy, wiele lat temu ukończyli Politechnikę Gdańską i podziwiali, jak się zmieniła. Inni - znali ją dotychczas wyłącznie z opowieści dzieci i wnuków – byłych lub obecnych Studentów Naszej Uczelni.

Wydarzenie to wpisuje się w obchody Roku Edukacji Ekonomicznej.