Prezentacja wyników drugiego etapu projektu Digitalization of Business Teachers | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-16

Prezentacja wyników drugiego etapu projektu Digitalization of Business Teachers

dems
Serdecznie zapraszamy na spotkanie upowszechniające wyniki drugiego etapu projektu Digitalization of Business Teachers — materiały do prowadzenia zajęć z marketingu cyfrowego dla nauczycieli.

Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia o godzinie 14.00 w sali 211/212 w budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomii.

Projekt DEMS - Developing E-marketing Skills for the Business Market prowadzony jest w celu zmniejszenia istniejącej luki w umiejętnościach z zakresu marketingu cyfrowego, występującej szczególnie wśród małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Działania zaplanowane do realizacji w ramach międzynarodowego konsorcjum koncentrują się na zidentyfikowaniu i zdefiniowaniu kluczowych umiejętności, zaproponowaniu międzynarodowych programów nauczania z zakresu marketingu cyfrowego, popularyzacji i rozwijania kompetencji z zakresu digital marketingu wśród nauczycieli biznesu oraz stworzeniu pięciu kursów e-learningowych z marketingu cyfrowego dla studentów uczelni biznesowych w całej Europie.