Darmowe wsparcie psychologiczne dla studentów i doktorantów | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2024-01-15

Darmowe wsparcie psychologiczne dla studentów i doktorantów

pomoc
Czasami życie może być trudne, a codzienne wyzwania mogą wydawać się przytłaczające. Pamiętaj, że mamy dla Ciebie wsparcie. Skorzystaj z pomocy psychologa i psychoterapeuty w ramach usług Centrum Pomocy Psychologicznej.

Aby umówić się na konsultację, trzeba wysłać maila z adresu pocztowego Politechniki Gdańskiej na adres: a.burkiewicz@gumed.edu.pl. Odpowiedź udzielana jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00.

W sytuacjach nagłych pilną pomoc można uzyskać zgłaszając się do Izby przyjęć Klinicznego Oddziału Ratunkowego UCK, Gdańsk, ul. Mariana Smoluchowskiego 17 (otwarte całodobowo).