Wykład dr Piotra Kasprzaka „Porozmawiajmy o tym, jak nie zbankrutować przed Świętami” | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-04

kasprzak
Centrum HR serdecznie zaprasza pracowników i doktorantów PG na spotkanie „Porozmawiajmy o tym, jak nie zbankrutować przed Świętami”, które odbędzie się 8 grudnia w godzinach 8.30-10.30 w sali 205 w Gmachu Głównym.

Wydarzenie będzie już czwartym spotkaniem z cyklu „Porozmawiajmy o…, porozmawiajmy z…”, które jest jednym z działań Strategii HR4R na lata 2022-2025 i ma na celu dyskusję na tematy ważne dla całej społeczności Politechniki Gdańskiej, w tym także o tych z życia codziennego.

O inwestowaniu i oszczędzaniu przed świętami porozmawiamy z dr Piotrem Kasprzakiem z Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, który ma doświadczenie w obszarze doradztwa podatkowego, finansowego oraz bankowości.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację tutaj.

W przypadku pytań skontaktuj się z Centrum HR: szkolenia.hr@pg.edu.pl