Wizyta prof. Ferrerasa z Universidad Politecnica de Madryd | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-15

Wizyta prof. Ferrerasa z Universidad Politecnica de Madryd

Hiszpania
W dniach 04-08.12 gościliśmy  na naszym wydziale prof. Francisco Fernandez Ferreras z Universidad Politecnica de Madryt. Nasz gość poprowadził zajęcia dla studentów Bachelor in Management oraz Data Engineering, w ramach prowadzonych na tych kierunkach przedmiotów dr Magdaleny Popowskiej z Katedry Przedsiębiorczości.

Wizytator podzielił się z nami swoją wiedzą z zakresu Przywództwa i Zarządzania Zmianą w organizacji. Warto dodać, że Francisco jest również praktykiem — zarządza firmą consultingową Ayao, która towarzyszy przedsiębiorstwom w ważnych procesach biznesowych.

Wizyty tego typu są ważnym forum wymiany informacji i dzielenia się wiedzą — wzbogacają też naszą dydaktykę, a wszystko jest możliwe dzięki programowi ERASMUS i otwartości naszych pracowników naukowo-dydaktycznych na przyjęcie gości na swoje zajęcia. Kolejne wizyty odbędą się w semestrze letnim 2023/24