Webinarium o stypendiach i ofercie College of Europe w Warszawie | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-05

Webinarium o stypendiach i ofercie College of Europe w Warszawie

1
Serdecznie zapraszamy 7 grudnia o godzinie 13.00 na webinarium o stypendiach i ofercie College of Europe w warszawskim Natolinie dla studentów ostatniego roku kierunków magisterskich. W webinarium może wziąć udział każdy zainteresowany.

College of Europe jest najstarszą i jedną z najbardziej renomowanych uczelni oferujących pomagisterskie studia europejskie. Działa w warszawskim Natolinie i belgijskiej Brugii. W październiku ruszyła rekrutacja na rok akademicki 2024-2025. Podania przyjmowane są do 16 stycznia 2024 r.

Zapisy na webinarium

Od początku funkcjonowania College of Europe w Natolinie Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP oferuje liczne stypendia najlepszym kandydatom z Polski. W większości przypadków pokrywają one całkowity koszt studiów (27 000 EUR) wraz z zakwaterowaniem i pełnym wyżywieniem na terenie kampusu. Realizowany przez nich program pomagisterski trwa 10 miesięcy, a Kolegium nie prowadzi studiów doktoranckich, zatem nasi absolwenci mogą np. kontynuować karierę naukową na macierzystej uczelni.

Aplikować można na pomagisterski program Advanced Master of Arts in European Interdisciplinary Studies: Internal and External Dimensions of the European Union.

Poznaj Unię Europejską w jej różnych aspektach i pod okiem światowej sławy naukowców oraz ekspertów zgłębiaj problematykę najważniejszych wyzwań stojących przed Europą w XXI wieku: geostrategii, bezpieczeństwa, transformacji klimatycznej, energetycznej oraz cyfrowej, migracji, relacji między religią a polityką, a także współczesnej roli i działania mediów.

Wyrusz w wyjątkową akademicką podróż, by poznać bliżej Unię Europejską i jej sąsiadów, doskonaląc przy tym swoje umiejętności językowe i zawodowe. Nasz malowniczy kampus co roku gości studentów z ponad 30 krajów świata, tworząc tętniącą życiem międzynarodową społeczność. Nie przegap tej wyjątkowej szansy otwierającej fascynujące perspektywy zawodowe.

Możliwość aplikacji na rok akademicki 2024/2025 trwa do 16 stycznia 2024 na stronie www.coleuropenatolin.eu