Podsumowanie spotkania "Za kulisami biznesu" z Pawłem Jemiołem z Nordei | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-07

Podsumowanie spotkania "Za kulisami biznesu" z Pawłem Jemiołem z Nordei

nordea
Dr inż. Sebastian Wilczewski z Katedry Informatyki w Zarządzaniu dzieli się podsumowaniem spotkania z Pawłem Jemiołem, które miało miejsce 6 grudnia na WZiE.

"Co to jest samotność lidera i czy można jej uniknąć? Czy menedżer, który zarządza zespołem ponad 3 000 ludzi, jest szczęśliwy? Jakie były jego największe „wpadki” w karierze? Czy kierownik i lider znaczy to samo? Dlaczego lider wcale nie jest największym specjalistą w zespole, który prowadzi? Czy można automatyzować procesy, nie zwalniając ludzi, którzy je obsługują? Na te pytania postawione przez studentów odpowiadał Paweł Jemioł podczas spotkania z cyklu "Za kulisami biznesu" pod tytułem "Jak obsłużyć 10 mln klientów i nie zwariować? - czyli o zarządzaniu operacjami w dużym banku”. Wszystko to dzięki współpracy Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej i Nordea. Największe zaskoczenia związane z tym wydarzeniem?

• Frekwencja – aula wypełniona po brzegi, czyli około 130 osób na sali,
  • Dojrzałość pytań, jakie zadawali studenci,
  • Skupienie, świadczące o zainteresowaniu tematem.

Paweł dziękuję za niezwykle inspirujący wykład. Elżbiecie Karwowskiej dziękuję za przygotowanie studentów i wspieraniu Danuty Rusieckiej w zorganizowaniu całej logistyki. Pięknie opiekujesz się przyszłymi menedżerami/liderami!"