Eko-inka WZiE na pamiątkę 30-lecia Wydziału | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-12-07

Eko-inka WZiE na pamiątkę 30-lecia Wydziału

eko-inka
Fot. Mateusz Słodkowski / Trojmiasto.pl
Reprezentanci Wydziału Zarządzania i Ekonomii zbudowali ekologiczną choinkę w ramach imprezy Mikołajkowej organizowanej przez Politechnikę Gdańską.

Zespół wykonał tańczące drzewko, korzystając z makulatury i zbędnych materiałów znalezionych w magazynie biura Promocji. Na choince zawisnęły ozdoby zrobione ze zdjęć, które jak w kalejdoskopie prezentują historię, wydarzenia i codzienne życie Wydziału. Myślą przewodnią kreacji było hasło "WZiE to ludzie" oraz słowo "wspólnota", które, pomimo że trochę już dziś zapomniane wciąż jest żywe w naszej wydziałowej społeczności.

Bardzo dziękujemy drużynie w składzie: Joanna Szakoła, Olga Felska, Kinga Dytrych, Mateusz Dobrzyński, Małgorzata Rejmer i Alina Guzik za inicjatywę, zapał i pozytywne świąteczne wibracje.

Serdeczne gratulujemy Wydziałowi Chemicznemu za zdobycie nagrody publiczności oraz Działowi Kształcenia za nagrodę przyznaną przez Kolegium Rektorskie.

Relacja z wydarzenia Fotorelacja na Trójmiasto.pl