Wizyta Klasy Biznesowej na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-14

Wizyta Klasy Biznesowej na WZiE

wykład
Dnia 9 listopada 2023 roku na Wydziale Zarządzania i Ekonomii gościliśmy 35 utalentowanych uczniów pierwszej klasy biznesowej z Torunia wraz z ich nauczycielami. Zajęcia poprowadzili dr Katarzyna Kubiszewska oraz dr hab. inż. Krzysztof Zięba, prof. uczelni

Wykłady rozpoczęły się tematem: "Jak bezpieczny jest pieniądz? Czyli o oszustach, fałszerzach i zabezpieczeniach banknotów", który poprowadziła dr Katarzyna Kubiszewska. Po przerwie, o godzinie 11:15, dr hab. Krzysztof Zięba, profesor uczelni, zaprosił na zajęcia o "współczesnym biznesie oraz współczesnym pieniądzu". Cieszy nas, że młodzież aktywnie uczestniczyła zadając pytania i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami. Wizyta klasy biznesowej była dobrą okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przyszłymi liderami biznesu oraz zachęcenia ich do zgłębiania wiedzy ekonomicznej już na etapie szkoły średniej.