Konkurs fotograficzny WZiE w obiektywie | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-17

Konkurs fotograficzny WZiE w obiektywie

fotokonkurs
Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym WZiE w obiektywie! Termin nadsyłania zdjęć upływa 15 grudnia 2023 roku.

Czekamy na wasze prace w 4 kategoriach tematycznych:

• WZiE to ludzie,
  • WZiE i okolice,
  • WZiE po godzinach,
  • WZiE zima i święta.

Podczas oceny prac będzie brana pod uwagę kreatywność, sposoby uchwycenia emocji oraz poprawność techniczna. Każda osoba może zgłosić maksymalnie 4 zdjęcia.

Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane w budynku Wydziału oraz w naszych kanałach informacyjnych. W konkursie mogą wziąć udział studenci, doktoranci i pracownicy Politechniki Gdańskiej.

Nagrody

Dla zdobywców 1,2 i 3 miejsca oraz osób wyróżnionych profesjonalny fotograf Joanna Szakoła (photoshoot_with_joanna) przeprowadzi warsztat pt.”Fotografia portretowa od kuchni”.

Dodatkowo:

• 1 miejsce: Bluza kangurka PG, butelka na wodę PG oraz zestaw gadżetów