"Mistrzowie współpracy Fahrenheita" - konkurs dla kół naukowych | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-11-14

"Mistrzowie współpracy Fahrenheita" - konkurs dla kół naukowych

konkurs
Wystartowała rekrutacja do II edycji konkursu "Mistrzowie współpracy Fahrenheita". Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 17 listopada 2023 roku.

Ideą oraz głównym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest realizacja wspólnego projektu kół naukowych z przynajmniej dwóch uczelni – członków Uczelni Fahrenheita.

Celem konkursu jest zachęcenie studentek, studentów, doktorantek i doktorantów zrzeszonych w kołach naukowych Uczelni Fahrenheita do nawiązywania współpracy międzyuczelnianej, a także przybliżenie idei i misji FarU.

W ramach Konkursu można zgłosić projekt w dwóch kategoriach odpowiednio dla projektów o charakterze:

1. badawczo-naukowym
  2. oddziaływania społecznego

Więcej na temat konkursu

Rektorzy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Politechniki Gdańskiej i Uniwersytetu Gdańskiego, tym samym władze Uczelni Fahrenheita, ufundowali nagrody finansowe na całkowite lub częściowe pokrycie kosztów realizacji zwycięskich projektów. Pula nagród wynosi 42 tys. zł.