Zapraszamy na studia podyplomowe "Zamówienia publiczne" | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-31

Zapraszamy na studia podyplomowe "Zamówienia publiczne"

podyplomowe
Zamówienia publiczne to dla wielu firm sposób na pozyskanie dużego zamówienia. Dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomii, Pani dr hab. Małgorzata Gawrycka, prof. uczelni zaprasza na studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej.

Na zajęciach uczestnicy poznają perspektywę zarówno zamawiającego jak i wykonawcy. Zajmujesz się kontrolą przebiegu procesu zamówień publicznych w swoim przedsiębiorstwie? Te studia są przeznaczone również dla Ciebie.

"Studia obejmują w sposób kompleksowy zagadnienia związane z prawem zamówień publicznych, uwzględniają nowe regulacje prawne. Stawiamy na ekspertów, dlatego zajęcia prowadzą praktycy, którzy na co dzień rozwiązują trudne zagadnienia związane z procedurami zamówień publicznych. Mnogość przykładów, casów daje możliwość wieloaspektowego spojrzenia na problematykę zamówień finansowanych ze środków publicznych". - mówi profesor Małgorzata Gawrycka.

Studia dają możliwość wymiany doświadczeń i poglądów z wykładowcami, praktykami będącymi autorytetami i wiodącymi ekspertami oraz z innymi uczestnikami studiów.

Więcej na temat kierunku

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe na WZiE?
  • Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają, wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach zamówień publicznych.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez prestiżową uczelnie techniczną Politechnikę Gdańską.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!