Studia podyplomowe "Zarządzanie w warunkach realizacji celów zrównoważonego rozwoju" | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-31

zrównoważony rozwój
Zrównoważony rozwój to jeden z najważniejszych zagadnień współczesnego świata. Każdego dnia firmy tworzą nowe stanowiska pracy związane z tym obszarem. To bardzo dobry moment aby udowodnić swoje kompetencje i wykorzystać rodzącą się szansę zawodową.

Dyplom ukończenia studiów podyplomowych "Zarządzanie w warunkach realizacji celów zrównoważonego rozwoju" na Politechnice Gdańskiej pozwala na rozwój kariery na takich stanowiskach jak:

• Specjalista ds. zrównoważonego rozwoju
  • Kierownik projektów zrównoważonego rozwoju
  • Specjalista ds. recyklingu
  • Specjalista ds. zmian klimatu
  • Edukator ds. zrównoważonego rozwoju
  • Ekonomista zrównoważonego rozwoju
  • Specjalista ds. ochrony środowiska

Przyszedł czas, by zrównoważony rozwój stał się priorytetem. Świadome działanie na rzecz społecznej odpowiedzialności oraz dbałość o środowisko naturalne przestaje być tylko modnym pojęciem i staje się koniecznością. Zapraszamy wszystkich liderów, którzy pragną wdrożyć cele zrównoważonego rozwoju jako istotny element strategii organizacji. Zajęcia pozwolą budować przewagę konkurencyjną i środowisko zaangażowanych pracowników w oparciu o ideę ekorozwoju.

"Można powiedzieć, że osiągnięcie politycznego kompromisu w obszarze rozwoju środowiskowego, społecznego i gospodarczego poskutkowało wyznaczeniem kierunków przyszłych scenariuszy rozwoju gospodarek świata. Program naszych studiów podyplomowych został skonstruowany tak, aby w jak największym stopniu przybliżyć inspirujące przykłady realizacji celów zrównoważonego rozwoju przez poszczególne kraje, przedsiębiorstwa i nas samych". - informuje Dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomii, Pani profesor Małgorzata Gawrycka.

Więcej na temat kierunku

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe na WZiE?
  • Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają, wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach zamówień publicznych.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez prestiżową uczelnie techniczną Politechnikę Gdańską.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!