Otwarte spotkanie „FlexSim". Sprawdź swój projekt korzystając z rozwiązań Industry 4.0 | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-17

flexim
Sprawdź swój projekt korzystając z rozwiązań Industry 4.0! Zapraszamy na otwarte spotkanie „FlexSim", które odbędzie się 10.11.2023 (piątek) godz. 11:30 – 14:00 (studenci i nauczyciele akademiccy) 14:00 – 15:00 (nauczyciele akademiccy i dziekani).

Nasz wydział nawiązał współpracę z firmą oferującą oprogramowanie FlexSim służące symulacjom projektowanych procesów, a także tworzeniu cyfrowych bliźniaków https://flexsim.pl/flexsim/Oprogramowanie wykorzystywane jest coraz częściej w przedsiębiorstwach w Polsce i na świecie, aby w bezpieczny sposób weryfikować projekty inwestycyjne w procesy wytwórcze, logistyczne i usługowe.

Jak to działa? Zobacz tutaj i tutaj.

FlexSim jest oprogramowaniem nieskomplikowanym i przyjaznym, a projektowanie można rozpocząć już po kilku godzinach nauki. Pozyskaliśmy roczne bezpłatne licencje dla studentów i nauczycieli akademickich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z programem.

Dlatego przyjdź i sprawdź, czy umiejętność wykorzystania programu FlexSim może stać się Twoją przyszłą kompetencją.

A może program ten wesprze Cię w poszukiwaniu rozwiązań do Twojej pracy inżynierskiej lub magisterskiej?

Na spotkanie zapraszamy wszystkich studentów WZiE, a także studentów innych wydziałów.

Zapraszamy także nauczycieli akademickich, którzy chcieliby sprawdzić czy FlexSim może pomóc w prowadzeniu zajęć lub stać się podstawą usług zewnętrznych.

Więcej o programie

Zajęcia organizowane przez Joannę Czerską z Katedry Inżynierii Zarządzania i Jakości