Nauczyciele WZiE nagrodzeni w Konkursie Innowacji Dydaktycznych | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-17

Nauczyciele WZiE nagrodzeni w Konkursie Innowacji Dydaktycznych

KID
Fot. Jacek Klejment/PG
Serdecznie gratulujemy czterem nauczycielom z Wydziału Zarządzania i Ekonomii uzyskania grantów w 3 edycji Konkursu Innowacji Dydaktycznych.

Celem konkursu jest opracowanie i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych, które wzbogacą dorobek dydaktyczny uczelni i przyczynią się do dalszego jej rozwoju, takich jak nowe elementy związane z efektywnością procesu dydaktycznego, elastyczne ścieżki kształcenia, zajęcia eksperymentalne, interdyscyplinarne, próbne wdrożenia i pilotażowe zastosowania nowych metod i form uczenia się w ramach oferty kształcenia Politechniki Gdańskiej. Do kapituły wpłynęło 37 wniosków a nagrodzono 11 z nich.  Z naszego wydziału  finansowanie projektów wygrali:

Projekty nagrodzone z innych wydziałów to:

• Gamifikatorzy, czyli Centralna Agencja Grywalizacji. Dr inż. Mariusz Szwoch, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.
  • VR-DOJO AI EDUCATION ASSISTANT - asystent AI z funkcją rozpoznawania i syntezy mowy. Dr inż. Patryk Ziółkowski, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska.
  • Wirtualne laboratorium z Mechaniki Gruntów - kontynuacja. Dr inż. Witold Tisler, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska.
  • (POD) OKIEM FACHOWCA czyli pora na mentora. Zajęcia projektowe pod opieką praktyków. Dr hab. inż. Katarzyna Weinerowska-Bords, prof. uczelni, Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska.
  • W poszukiwaniu skarbu Metronusa, czyli grywalizacja w metrologii. Dr inż. Sylwia Babicz-Kiewlicz, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.
  • Szkolenie młodego biotechnologa. Dr inż. Izabela Sinkiewicz, prof. uczelni, Wydział Chemiczny.
  • Discreet Caterpillars. Dr inż. Joanna Raczek, Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki.

Życzymy owocnej pracy i udanej realizacji inicjatyw!