Inauguracja Programu Erasmus+ na WZiE | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-10-09

Inauguracja Programu Erasmus+ na WZiE

erasmus
W poniedziałek, 2 października oficjalnie rozpoczął się rok akademicki dla studentów programu Erasmus+ na Wydziale Zarządzania i Ekonomii.

W wydarzeniu uczestniczyli międzynarodowi studenci z Francji, Niemiec, Włoch, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii i Turcji. Przedstawiono najważniejsze informacji na temat akademików, kalendarza roku, obsługi studentów i kwestii organizacyjnych. Dr Katarzyna Stankiewicz, pełnomocnik ds. mobilności i wydziałowy koordynator programu Erasmus+, zachęciła do poznania kultury kraju gospodarza i odwiedzenia pięknych okolic Gdańska i całego Trójmiasta. Obiecujemy rok pełen naukowych wyzwań i nowych, kulturowych odkryć.

Więcej na temat Erasmus+ w Gdańsku