II Noc Nauki w Zaporożu na Ukrainie | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-10-02

II Noc Nauki w Zaporożu na Ukrainie

ukraina
W dniu 29 września 2023 roku odbyła się II Noc Nauki w Zaporożu na Ukrainie. Zorganizowana została w partnerstwie przez Politechnikę Gdańską i Politechnikę w Zaporożu.

W tegorocznym wydarzeniu udział wzięli naukowcy z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Portugalii Ukrainy i Polski. Mieliśmy również przyjemność wysłuchać świetnych wystąpień pracowników naszego Wydziału. Dr Katarzyna Kubiszewska wystąpiła z prezentacją pt. „Money, money, money" natomiast dr Piotr Kasprzak wygłosił prelekcje pt. „Only taxes are certain in life”. Całość przedsięwzięcia ze strony WZIE organizowała prof. dr hab. Krystyna Gomółka.

Rektor Politechniki w Zaporożu prof. dr hab. Viktor Grechta podkreślił duże zaangażowanie Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej we współpracę z ukraińską uczelnią i podziękował prof. dr hab. Krystynie Gomółce za duży wkład pracy w realizację wielu przedsięwzięć naukowych i organizacyjnych. Rektor wyraził nadzieję, iż współpraca pomiędzy uczelniami i wydziałami będzie kontynuowana.

42 wyświetleń