Zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Klas Nieolimpijskich w Żeglarstwie | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-09-06

Zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Klas Nieolimpijskich w Żeglarstwie

Lilly May
fot. Sail Spotting
Studentka Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Lilly May Niezabitowska zdobyła pierwsze miejsce wśród kobiet oraz trzynaste miejsce w kategorii open na Mistrzostwach Polski Klas Nieolimpijskich.

MPKN w żeglarstwie to coroczne wydarzenie, które przyciąga zarówno doświadczonych żeglarzy, jak i młodych adeptów.

„Mistrzostwa Polski Klas Nieolimpijskich kończę na 1 miejscu w kobietach i 13 miejscu open. Świetne regaty treningowe przed moimi głównymi Mistrzostwami Polski Klas Olimpijskich, które zaczynam już za kilka dni. Dobrze było pościgać się z chłopakami, dużo wyciągniętych wniosków i jazda do przodu." - relacjonuje zwyciężczyni.

Trzymamy mocno kciuki!