Zostań Managerem HR - studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-09-14

Zostań Managerem HR - studia podyplomowe na Politechnice Gdańskiej

hr
Zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych przygotowujących do pełnienia roli Managera HR, Senior HR Business Partnera lub Starszego specjalisty ds. Rekrutacji i Zarządzania Talentami.

Manager lub specjalista HR to bardzo satysfakcjonujący zawód i jest potrzebny w każdej firmie. Do jego wykonywania konieczny jest zestaw kompetencji takich jak: umiejętność słuchania, rozumienia innych osób, elastyczność i zdolność adaptacji, zdolność do współpracy z pracownikami, zarządem i otoczeniem firmy, ale też wysoki poziom etyki i dyskrecji. 

Kierunek kariery związany z HR może dawać szansę na atrakcyjne wynagrodzenie szczególnie w branżach takich jak: technologia i IT, finanse i inwestycje, farmacja lub konsulting. Nasza kadra dydaktyczna pomoże Ci zdobyć niezbędną wiedzę, umiejętności i nabyć kompetencje wymagane w tej pracy. 


dr Michał Tomczak, kierownik studiów Manager HR

"Praca z ludźmi to zawsze wielkie wyzwanie. Na swojej drodze spotykamy osoby o odmiennych charakterach, zaletach, wadach, potrzebach i marzeniach. Do każdej z tych osób trzeba podejść trochę inaczej, co na co dzień bywa czasem trudne i wyczerpujące. Na szczęście zawód związany z dbaniem o rozwój i skuteczność pracowników ma swoją długą historię dzięki, której znamy sposoby na rozwiązanie wielu problemów zawczasu. Zapraszam na studia podyplomowe Manager HR na Politechnice Gdańskiej, aby je poznać".

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe Manager HR na WZiE?
  • Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach zarządzania HR, przygotowując słuchaczy do wyzwań codziennej pracy.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez Politechnikę Gdańską, prestiżową uczelnię techniczną.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych w środowisku HR.

Przygotuj się do awansu na stanowisku kierowniczym w dziale HR i przyczyń do sukcesu swojej firmy. 

Więcej na temat kierunku

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!

131 wyświetleń