Studia podyplomowe z zarządzania operacyjnego i certyfikat LeanQTeam w jednym | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-09-18

Studia podyplomowe z zarządzania operacyjnego i certyfikat LeanQTeam w jednym

zarządzanie operacyjne
Zapraszamy na studia podyplomowe Zarządzanie operacyjne w przedsiębiorstwie na Wydziale Zarządzania i Ekonomii PG. Absolwenci otrzymają świadectwo ukończenia studiów wydane przez Politechnikę Gdańską, prestiżową uczelnię techniczną oraz certyfikat ukończenia kursu z zakresu Lean Management wydany przez firmę doradczo-szkoleniową LeanQTeam.

Oferowane studia przygotowują do pełnienia funkcji m.in.: dyrektora lub kierownika operacyjnego, kierownika produkcji, kierownika procesów biznesowych, a także koordynatora ds. organizacyjnych. Zobacz medianę zarobków na stanowisku Operation manager wg. Raportu Ogólnopolskiego Badania wynagrodzeń.

Dyplom ukończenia studiów Zarządzanie operacyjne w przedsiębiorstwie będzie też wielkim atutem na wszystkich stanowiskach związanych z efektywną obsługą klienta, poprawą jakości produktów oraz optymalizacją kosztów.

Zarządzanie operacyjne to kluczowy proces w każdej firmie. Obejmuje on nadzorowanie produkcji, zapasów i kontroli jakości w celu zapewnienia gotowych do wprowadzenia na rynek produktów i usług. Efektywne zarządzanie operacjami pomaga zapewnić dobrą kondycję przedsiębiorstwa i wydajność biznesową.

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe na WZiE?
  • Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają, wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach zarządzania operacyjnego.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez Politechnikę Gdańską.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Więcej na temat kierunku

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!