Studia podyplomowe Agile Managament | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-09-29

Studia podyplomowe Agile Managament

agile managment
Zapraszamy do udziału w studiach podyplomowych Agile Management - Zarządzanie zwinne na Politechnice Gdańskiej.

Ciągłe zmiany to nasza rzeczywistość. Czy jesteś gotowy na transformację swojego przedsiębiorstwa? Na studiach na Wydziale Zarządzania i Ekonomii nabędziesz umiejętności przydatne nie tylko w świecie IT, ale też w przedsiębiorstwie z każdej innej branży.

Co można zyskać?
  1. Zwinne zarządzanie nie tylko zwiększa wydajność, ale także pozwala dostosować się do dynamicznych zmian rynkowych.
  2. Sprawnie prowadzony Agile Management przekłada się również na niższe koszty działalności firmy.
  3. Dowiedz się, jak być elastycznym i reagować na zmieniające się warunki biznesowe.
  4. Rozwijaj kreatywne podejście w Twojej firmie, inspirując zespół do innowacyjnych rozwiązań.
W programie:
  • Zwinność w organizacji
  • Prognozowanie i optymalizacja w zarządzaniu zmianą
  • Zarządzanie projektami
  • Modelowanie i dojrzałość procesowo – projektowa
  • Systemy informatyczne w zarządzaniu zwinnym
  • Projekty zwinne
  • Zarządzanie zespołem i kompetencjami
  • Kultura organizacyjna
  • Metody i narzędzia IT w zarządzaniu zwinnym
  • Praktyczne przykłady zastosowania Agile w różnych branżach.

Na studiach podyplomowych Agile Management nauczysz się elastycznie zarządzać projektami, wykorzystywać sprawdzone narzędzia i projektować kulturę w organizacji, która zamiast bać się zmian, traktuje je jako szansę na pełne rozwinięcie własnych skrzydeł.

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe na WZiE?
  • Nasz zespół trenerów to profesjonaliści, którzy nauczają, wykorzystując najnowsze trendy i narzędzia.
  • Opracowany przez nas program skupia się na praktycznych aspektach zarządzania zwinnego.
  • Po ukończeniu studiów otrzymasz dyplom wydany przez Politechnikę Gdańską.
  • Zajęcia są zaplanowane tak, aby można było pogodzić naukę z pracą i życiem prywatnym.
  • Nasza społeczność studencka to doskonała okazja do nawiązania cennych kontaktów zawodowych.

Więcej na temat kierunku

Studiuj na jednym z najpiękniejszych kampusów na świecie!