Dr Barbara Stepnowska ekspertem na Baltic Windustry | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-09-18

Dr Barbara Stepnowska ekspertem na Baltic Windustry

baltic windustry
Fot. Krzysztof Krzempek
12 września 2023 roku na Politechnice Gdańskiej odbyła się konferencja „Baltic Windustry 2023: industrial research in offshore wind energy”.

Podczas wydarzenia dr Barbara Stepnowska z Katedry Przedsiębiorczości, dyrektorka gdańskiego oddziału American Chamber of Commerce wzięła udział w panelu dyskusyjnym o nazwie: „Industry & Education", poświęconym przemysłowi i edukacji, a zwłaszcza sposobom rozwiązania problemu niedoboru wykwalifikowanej kadry oraz dostosowaniu profili kształcenia do realnych potrzeb przemysłu.

W rozmowie uczestniczyli także: prof. Niels-Erik Clausen z katedry systemów energetyki wiatrowej Technical University of Denmark, dr inż. Jan Drzewieniecki, prof. PM, prodziekan Wydziału Mechanicznego Politechniki Morskiej w Szczecinie, Jakub Kaszuba, Prezes Zarządu spółki Base Group oraz Joanna Bochniarz, prezeska Centrum Innowacyjnej Edukacji.

Pełna relacja z wydarzenia