"Adapciak 2023" na Politechnice Gdańskiej: Poznaj Kampus i Nowych Przyjaciół! | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-08-30

"Adapciak 2023" na Politechnice Gdańskiej: Poznaj Kampus i Nowych Przyjaciół!

adapciak
W dniu 1 września na terenie kampusu Politechniki Gdańskiej odbędzie się niezwykłe wydarzenie pod nazwą "Adapciak 2023". To inicjatywa, która skupia w sobie ekscytującą grę terenową oraz spędzanie czasu przy wspólnym grillu. Wydarzenie ma na celu integrację i zapoznanie studentów pierwszego roku z życiem uczelni.

Rozpoczęcie i Zabawa Terenowa

Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia oraz powitanie uczestników odbędzie się w auli budynku ETI między godzinami 11.00 a 12.30. Po tej części nastąpi moment na rozpoczęcie ekscytującej gry terenowej. Gra ta obejmie osiem budynków wydziałów Politechniki Gdańskiej. Każdy z tych budynków będzie wyposażony w stacje informacyjne, rozmieszczone w najważniejszych miejscach. Stanowiska te pozwolą nowym studentom na poznanie kluczowych punktów uczelni. Przy każdym stanowisku znajdować się będą reprezentanci WRS, którzy udzielą wskazówek dotyczących kolejnych etapów gry terenowej.

Spotkanie z Kołami Naukowymi i Organizacjami Studenckimi

Po godzinie 15:00 wydarzenie przeniesie się na teren Camper Parku. W tym miejscu uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się bliżej z różnymi kołami naukowymi, organizacjami studenckimi, WRS oraz sekcjami sportowymi Politechniki Gdańskiej. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o działalności tych grup, do których studenci mogą dołączyć. Dodatkowym atutem tego etapu wydarzenia będzie grill, podczas którego uczestnicy będą mieli szansę na regenerację po pełnym wrażeń pierwszym dniu na uczelni.

Zapoznaj Się z Uczelnią i Poznaj Przyjaciół!

Gra terenowa na kampusie Politechniki Gdańskiej to nie tylko sposobność do bliższego poznania struktury uczelni, ale również doskonała okazja do zawarcia nowych przyjaźni. Organizatorzy serdecznie zachęcają wszystkich nowych studentów do aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu. Dzięki temu będziecie mogli nie tylko lepiej zrozumieć układ kampusu oraz rozmieszczenie budynków, ale także spędzić czas w towarzystwie swoich przyszłych kolegów i koleżanek.