Pierwszy w Polsce podcast o tematyce Smart City | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-08-03

Pierwszy w Polsce podcast o tematyce Smart City

Aleksander
MiastoLogicznie to pierwszy w Polsce podcast poświęcony tematyce Smart City dla profesjonalistów, w którym omawiane są wyzwania, przed jakimi stoją miasta oraz to jak technologia może pomóc lub zaszkodzić w ich rozwoju.

Rozmowy opierają się na różnych doświadczeniach, podejściach i koncepcjach trzech prowadzących. Podcast publikowany jest co dwa tygodnie w środy. Na razie ukazało się 6 odcinków, z których trzy w dniu premiery znalazły się na liście top 10 najchętniej słuchanych podcastów technologicznych w Polsce wg Apple.

Podcast prowadzą: Piotr Hołubowicz - prezes i założyciel Seedia, absolwent studiów Masters of Smart City Management w Barcelonie, nagrodzony na liście Forbes 30 under 30. Szymon Ciupa - osoba z największym doświadczeniem w obszarze Smart City w Polsce, ekspert ds. danych miejskich i geoinformacji, doradca związku miast polskich ds. Smart City, dyrektor ds. rozwoju w Smart Factor. Dr hab. inż. Aleksander Orłowski, profesor uczelni, v-ce prezes Forum Rozwoju Aglomeracji Gdańskiej (NGO).

Podcast dostępny jest na wszystkich największych platformach podcastowych oraz w YouTube:

Zapraszamy.