„Psychology for Managers” dr Katarzyny Stankiewicz w Ljubljana Summer School | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Data dodania: 2023-08-07

„Psychology for Managers” dr Katarzyny Stankiewicz w Ljubljana Summer School

lubljana

W dniach 3-21 lipca 2023 roku dr Katarzyna Stankiewicz z Katedry Przedsiębiorczości prowadziła zajęcia w ramach szkoły letniej organizowanej przez School of Economics and Business, University of Ljubljana.

Wykładowczyni relacjonuje: "Miałam ogromną przyjemność i zaszczyt już po raz siódmy prowadzić zajęcia z przedmiotu „Psychology for Managers”, w których uczestniczyli studenci z Chin, Kolumbii, Maroka, Meksyku, Niemiec, Portugali,  Szwajcarii i USA. Była to 24 edycja Ljubljana Summer School, organizowana przez School of Economics and Business UoL, zaliczanej do elitarnego grona szkół biznesu posiadających akredytacje Triple Crown – EQUIS, AACSB i AMBA.

Hasło przewodnie szkoły letniej brzmi „Take the Best from East&West” i trzeba przyznać, że organizatorzy w 100% wcielają je w życie proponując studentom z całego świata (obecnie z ponad 20 krajów) zajęcia prowadzone przez międzynarodowy zespół wykładowców. W tym roku były to osoby między innymi z Catholic University of Lyon, Complutense University of Madrid, Dokuz Eylül University, EM Normandie Business School, Nottingham Trent University, San Diego State University, University of Houston, University of Washington, Vienna University."