„Psychology for Managers” dr Katarzyny Stankiewicz w Ljubljana Summer School | Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-08-07

„Psychology for Managers” dr Katarzyny Stankiewicz w Ljubljana Summer School

lubljana

W dniach 3-21 lipca 2023 roku dr Katarzyna Stankiewicz z Katedry Przedsiębiorczości prowadziła zajęcia w ramach szkoły letniej organizowanej przez School of Economics and Business, University of Ljubljana.

Wykładowczyni relacjonuje: "Miałam ogromną przyjemność i zaszczyt już po raz siódmy prowadzić zajęcia z przedmiotu „Psychology for Managers”, w których uczestniczyli studenci z Chin, Kolumbii, Maroka, Meksyku, Niemiec, Portugali,  Szwajcarii i USA. Była to 24 edycja Ljubljana Summer School, organizowana przez School of Economics and Business UoL, zaliczanej do elitarnego grona szkół biznesu posiadających akredytacje Triple Crown – EQUIS, AACSB i AMBA.

Hasło przewodnie szkoły letniej brzmi „Take the Best from East&West” i trzeba przyznać, że organizatorzy w 100% wcielają je w życie proponując studentom z całego świata (obecnie z ponad 20 krajów) zajęcia prowadzone przez międzynarodowy zespół wykładowców. W tym roku były to osoby między innymi z Catholic University of Lyon, Complutense University of Madrid, Dokuz Eylül University, EM Normandie Business School, Nottingham Trent University, San Diego State University, University of Houston, University of Washington, Vienna University."

65 wyświetleń